
Skrivare
Snälla rara! Kan ni ge mig ett bra tips på skrivare. Den ska skriva i färg, skriva ut foto på fotopapper,ca 50 utskrifter/dag, vara snabb och ha billiga patroner och ha ett bra pris. Enkelt va? Nä, ja tycker det är jättesvårt. Är det någon som vet?
Mvh
KerstinP
Jag själv använder mig av en HP psc 2210 All in one, funkar kanon för mig och det finns billiga ersättning patroner till den.
Den har skrivare, scanner, kopiator, fax samt minneskortsläsare inbyggt. Smidigt och bra. Fast iofs. så köpte jag den för 3-4 år sen och priset då var 3800:-
Mvh: Andréas "Bubben" Sandberg | 021media.se - Västerås hetaste nyhetsbilder | En blogg om min vardag, med psykisk ohälsa - Bubben´s | Forza Grönvitt 100% kärlek

#1 Tack för tipset. Jag har faktiskt funderat på en HP Offocejet Pro L7680 det är också en all-in-one med rek.pris 3995:-. Den kanske inte är så dum då. Är det någon mer som har tips?