Datorn iFokus

Datorn

Etikettinternet
Läst 431 ggr
Nicciz
0

Firefox och ifokus problem

Hej alla datakunniga :)

Igår installerade jag Firefox istället för IE eftersom jag efter trojan angreppet hade problem med iFokus, uppdateringar och kunde inte se svar så vida jag inte själv skrev ngt.

Allt var frid och fröjd tills jag skulle kommentera en tråd… Jag kan inte ens klicka i textfältet??? Än mindre skriva? Rubrikfältet fungerar utmärkt dock??? Så nu är jag i IE för att skriva och FF för att läsa Fot i munnnen

Jag är helt oskuld på firefox och undrar om det är ngt som man ställa in, eller om det här oxå är ett fall av en trasig icke fungerade annan fil som jag inte kan hitta???

johan
0
#1

Det är förmodligen bara så att markören inte syns inledningsvis. Men om du klickar i fältet och bara börjar skriva så brukar det fungera ändå.

Mvh // Johan

Nicciz
0
#2

Generad

*asg* japp, oj oj vilken miss…. *s*

Tack Johan

johan
0
#3

Har själv blivit lika fundersam första gången.. :)

Mvh // Johan

pentsium
0
#4

I FF3 så funkar det bättre, man får en liten blinkande punkt iallafall.